Razer | Headset | Kraken Kitty V2 BT | Yes | Bluetooth | Over-ear | Wireless
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-04860600-R3M1
- Saadavus: 5
-
146€
Razer | Headset | Kraken Kitty V2 BT | Yes | Bluetooth | Over-ear | Wireless
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Battery life: Up to 40-hour Battery Life with Type C Charging |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Kraken Kitty V2 BT |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | Yes |
Sildid: razer headset kraken kitty v2 bt yes bluetooth over-ear wireless, rz04-04860600-r3m1, razer, korvaklapid ja mikrofonid





